10 lutego, na zakończenie ORAE zostaliśmy posłani do ewangelizacji. Postanowiliśmy pójść na tarnobrzeski rynek, gdyż spodziewaliśmy się tam spotkać ludzi, którzy będą mieli czas na rozmowę. Pierwszą osobą, którą spotkaliśmy był starszy mężczyzna – J ...
Ośrodek w Uhercach
Ośrodek Rekolekcyjny Domowego Kościoła Diecezji Sandomierskiej w Uhercach Mineralnych k/Leska powstał w 1996 roku staraniem rodzin DK przy wsparciu Moderatora Diecezjalnego RŚŻ ks. Stanisława Bara.Dzięki ofiarności rodzin skupionych w Ruchu, w tym zwłasz ...
