Do Wspólnoty D.K. przystąpiliśmy w 1991 roku. W czasie przynależności uczestniczyliśmy w spotkaniach miesięcznych w Kręgu liczącym początkowo 4 małżeństwa, a później 3. Uczestniczyliśmy w rekolekcjach 15-dniowych. Pierwsze nasze rekolekcje, I stopnia, odbyliśmy w 1992 roku w Skorodnem. Później II stopnia w Uhercach, a III stopnia w Przemyślu. Uczestniczyliśmy również w Triduum Paschalnym w Przemyślu. Zaliczyliśmy wiele O.R.A.ów np. w Tuszowie Narodowym, Porębach Dymarskich, Olsztynie koło Częstochowy, a pozostałe w Sandomierzu. W latach 2013-2014 byliśmy parą rejonową – rejonu Tarnobrzeskiego, pilotowaliśmy kilka nowych kręgów. W 2018 roku nasz Krąg został rozwiązany z powodu rezygnacji jednej pary oraz choroby, a potem śmierci jednego z małżonków. Posługując we Mszach Św., Dobrosław do końca był lektorem. Nigdy nie przestaliśmy trwać we wspólnocie.
Pozdrawiam Was wszystkich,
Maria Solska