Paweł apeluje o pomoc

Nazywam się Paweł Frączek, mam 51 lat. Wraz z żoną Marią i 3 synami tworzymy rodzinę należącą do kręgu Domowego Kościoła w Nisku.

W listopadzie ubiegłego roku zdiagnozowano u mnie stwardnienie zanikowe boczne (SLA). Jest to nieuleczalna, postępująca, śmiertelna, neurodegeneracyjna choroba, która prowadzi do zniszczenia komórek nerwowych odpowiedzialnych za pracę mięśni.

Jedyną szansą na zatrzymanie postępu choroby i poprawę stanu zdrowia  jest innowacyjna, eksperymentalna metoda przeszczepu komórek macierzystych.
W Polsce nie ma możliwości przeprowadzenia tego zabiegu, a jedynym miejscem jego wykonania   jest klinika CTCI w Izraelu, prowadzona przez znanego z badań nad komórkami macierzystymi profesora Shimona Slavin.
Wiem, że są ludzie którym terapia komórkami macierzystymi pomogła. Mam siłę woli i determinację, aby walczyć o swoje życie i wierzę, że będę kolejną osobą, która wygra walkę z chorobą. Jestem przekonany, że z Waszą pomocą uda mi się zebrać wymaganą kwotę. Z góry dziękuję za życzliwość i modlitwę.

 

Z poważaniem,
Paweł Frączek

Wszyscy ci, którzy zechcą wspomóc walkę  Pawła o życie i zdrowie, mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę na konto Stowarzyszenia Dobro Powraca:
60 2030 0045 1110 0000 0237 0190
Bank BGŻ S.A. Oddział operacyjny w Stalowej Woli
Koniecznie z dopiskiem “Paweł Frączek’’

Osobą odpowiedzialną za akcję jest p. Konrad Mężyński – prezes Stowarzyszenia „Dobro powraca” w Stalowej Woli, kontakt: 503603676

 

Polecamy Pawła i Jego rodzinę Waszej modlitwie i ofiarności, bardzo prosimy o wsparcie.
Halina i Marian Indykowie – para diecezjalna DK
Ks. Grzegorz Rożek – moderator diecezjalny DK

Tags: No tags

Comments are closed.