Zaproszenie na Centralną Oazę Matkę

Alleluja!

 

Drodzy Bracia i Siostry! Przeżywamy Okres Wielkanocny, czas więc pomyśleć o Centralnej Oazie Matce stanowiącej punkt kulminacyjny przygotowań do OŻK 2018. Jak zwykle zapraszamy do Centrum Ruchu w Krościenku n. Dunajcem od piątku 18 maja do poniedziałku 21 maja Czcigodnych: Moderatorów, Animatorów, Członków różnych diakonii oraz Małżonków z Domowego Kościoła.

W tym roku nie będzie w ramach COM-u zapowiedzianego wcześniej spotkania odpowiedzialnych za szkoły animatora w diecezjach, gdyż Centralna Diakonia Formacji Diakonii planuje zorganizowanie w terminie jesiennym Oazy Jedności i wtedy to spotkanie odbędzie się w pełniejszym wymiarze.

Pozdrawiam z wiosennego Krościenka i przypominam o zgłaszaniu najpóźniej do COM-u delegatów na VIII Kongregację Diakonii.

ks. Marek Sędek

 

Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o zgłaszanie udziału w Centralnej Oazie Matce do 14 maja br.

Prosimy o następujące informacje:
1.    kto (dotyczy osób indywidualnych i grup),
2.    ile osób,
3.    kontakt (imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego).

Noclegi organizujemy samodzielnie. Oferty noclegów można znaleźć m.in.   http://kroscienkonaddunajcem.pl/http://www.pieniny.net.pl/http://kroscienko.pl/

Informacje otrzymać można również w sekretariacie Centrum Ruchu.

Opłaty organizacyjne: 25 zł od osoby; małżeństwa – 40 zł; opłaty wnosimy w sekretariacie Kopiej Górki, tam też otrzymamy identyfikator i śpiewnik.

Można zamówić jednodaniowy OBIAD PIELGRZYMA na Kopiej Górce (7 zł za obiad). Prosimy o informację przy zgłoszeniu (ile osób, który dzień).

Zgłoszenia:
Centrum Ruchu w Krościenku
Ks. F. Blachnickiego 2
34-450 Krościenko n. Dunajcem
e-mail: kopiagorka@oaza.pl
tel. 18 262 32 35; 660 402 330

Program szczegółowy COM TUTAJ

Tags: No tags

Comments are closed.