Zmarł Stanisław Wiącek.

(fot.echodnia.eu)

 

W czwartek, 13 grudnia 2018 r. zmarł Stanisław Wiącek, nasz nieodżałowany przyjaciel w Domowym Kościele. Osoby z Rejonu tarnobrzeskiego zapewne doskonale i od wielu lat go znały, ale była to postać znana znacznie szerzej niż lokalny Tarnobrzeg. Człowiek wiary i jednocześnie społecznik. Był wieloletnim radnym Tarnobrzega, zastępcą prezydenta Jana Dziubińskiego, działaczem społecznym, współinicjatorem budowy Szkoły Podstawowej Numer 9 oraz przebudowy placu Bartosza Głowackiego. Był także prezesem Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Sandomierskiej. Od lat prowadził działalność charytatywną na rzecz DPS w Mokrzyszowie. 

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek 17 grudnia 2018 w kościele o.o. Dominikanów w Tarnobrzegu. Na godzinę 13:00 przewidziany jest różaniec w intencji zmarłego, po nim Msza Święta w intencji duszy zmarłego.

Cała wspólnota diecezjalna Domowego Kościoła łączy się z rodziną w bólu po stracie tak kochanej osoby. Trwamy na modlitwie. Jesteśmy wdzięczni Stasiowi za to, że był, tyle wniósł swoją osobą do Ruchu. Wszechmocny Bóg postanowił zabrać go do Siebie. Dziękujemy Mu za osobę Stanisława, za jego życie i dzieło.

 

Boże okaż mu miłosierdzie Swoje, i daj mu Swoje Zbawienie. Amen.

 

Wyrazy współczucia w imieniu całej wspólnoty składają:

Para diecezjalna: Beata i Andrzej Werescy

oraz moderator diecezjalny DK ksiądz Dominik Żelazko.

 

 

Tags: No tags

Comments are closed.