Nowa para diecezjalna.

 

Zgodnie z Zasadami Domowego Kościoła Krąg diecezjalny przedstawił Księdzu Biskupowi Krzysztofowi Nitkiewiczowi trzy małżeństwa w kolejności ustalonej w drodze głosowania, jako kandydatów do posługi Pary diecezjalnej Domowego Kościoła – Beatę i Andrzeja Wereskich,
Ewę i Tadeusza Klimków, Marię i Bogusława Lechocińskich.

 

        Dziękujemy  małżeństwom, które zgodziły się kandydować na  parę diecezjalną, za gotowość  do pełnienia tak odpowiedzialnej posługi.

 

       Z radością informujemy, że Ks. Biskup udzielił misji i błogosławieństwa  Beacie i Andrzejowi Wereskim – nowej parze diecezjalnej Domowego Kościoła Gałęzi Rodzinnej Ruchu Światło Życie.

 

      Beata i Andrzej mieszkają w Janowie Lubelskim , w Domowym Kościele formują się od 6 lat,    a od 2 lat pełnią posługę Pary Rejonowej w Rejonie Stalowa Wola II.

 

       Beatko i Andrzeju, na czas nowej, tak ważnej posługi dla rodzin,  życzymy Wam obfitości Łask Ducha Świętego, opieki Matki Bożej  i Świętego Józefa oraz Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Niech  Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki patronuje Wam każdego dnia.

                                                                                                        

                                                            Halina i Marian Indykowie – Para diecezjalna kończąca posługę

                                                            Ks. Krzysztof Kwiatkowski – Moderator diecezjalny DK i RŚ-Ż

 

Tags: No tags

Comments are closed.