Spotkanie opłatkowe w Trześni – zaproszenie.

Wzorem ubiegłego roku z inicjatywy diecezjalnego Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin, wraz z Rycerzami Kolumba, Stowarzyszeniem Rodzin Katolickich oraz Doradcami Życia Rodzinnego – wspólnota Domowego Kościoła została zaproszona na wspólne spotkanie opłatkowe, które będzie miało miejsce 30 grudnia 2018 roku w Trześni i rozpocznie się o godzinie 12:00 uroczystą Mszą Świętą. Całemu wydarzeniu patronuje i weźmie w nim udział biskup ordynariusz ks. Krzysztof Nitkiewicz. W zamyśle organizatorów ma ono być sposobnością do spotkania się we wspólnocie terenu całej diecezji oraz nawiązaniu relacji z ruchami o zbliżonym co do dziedziny profilu działalności, wymianie doświadczeń, pomysłów, rozwiązań. 

 

Z uwagi na ten fakt nie będzie planowanego na dzień 13 stycznia 2019 odrębnego spotkania opłatkowego naszej wspólnoty. Chodzi o to, żeby nie dublować wydarzeń.

 

Ksiądz moderator Dominik Żelazko wraz z parą diecezjalną Beatą i Andrzejem Wereskimi serdecznie zapraszają i zachęcają do wzięcia udziału w tym spotkaniu każdą parę Domowego Kościoła również te będące na etapie pilotarzu.

 

Tags: No tags

Comments are closed.