malzenstwo

REKOLEKCJE FORMACYJNE

Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku formacyjnego „Prawda, Krzyż, Wyzwolenie”                REKOLEKCJE FORMACYJNE

 

Zapraszamy na czterodniowe rekolekcje ORAR –  szczególnie małżeństwa , które są jeszcze na etapie formacji podstawowej, ale również wszystkie małżeństwa potrzebujące odświeżenia doświadczenia rekolekcyjnego Domowego Kościoła.

Do realizacji formacji poprzez systematyczny udział w rekolekcjach bardzo zachęcał Czcigodny Sługa Boży Ks. Franciszek Blachnicki – jest to jedno z zobowiązań DK.

Zapraszamy zatem na :

 

OAZĘ REKOLEKCYJNĄ ANIMATORÓW RODZIN Iº 

Są to rekolekcje formacyjne które ukazują znaczenie charyzmatu Światło-Życie , pozwalają zrozumieć kim jest Nowy Człowiek , co to jest Nowa Wspólnota i na czym polega Nowa Kultura.

Dodatkowo pogłębiają rozumienie istoty, celu , duchowości i metody DK.

Rekolekcje te odbędą się w Sandomierzu w dniach:19  – 23 styczeń  2022 r. w Diecezjalnym  Centrum Kultury, Edukacji i Formacji Chrześcijańskiej   „Quo Vadis”  Plac Św. Wojciecha 4  (za kościołem Św. Józefa)

Rozpoczęcie rekolekcji w środa 19 stycznia 2022 r. o godz. 18:00

Zakończenie rekolekcji w niedzielę 23 stycznia 2022 r. o godz. ~14:00

Prowadzący:

Ks. Artur DyjakStanisława i Ryszard Szymonikowie

Współprowadzący  i  zgłoszenia: Danuta i Jerzy Łatkowie, tel.: 728 328 531   djkb@interia.pl       odpłatność 450 zł. od osoby (odpłatność za dzieci uzależniona od wieku).

 

 

OAZĘ REKOLEKCYJNĄ ANIMATORÓW RODZIN IIº

Celem tych rekolekcji jest formacja animatorów w rodzinie , małej grupie i wspólnocie . Przedstawienie zadań stojących przed parą animatorską oraz zachęcenie małżonków do kształtowania postawy wiary w Boże prowadzenie .

Rekolekcje te odbędą się w Sandomierzu w dniach 16 – 20 luty  2022 r.         

 w Diecezjalnym  Centrum Kultury, Edukacji i Formacji Chrześcijańskiej „Quo Vadis”  Plac Św. Wojciecha 4  ( za kościołem Św. Józefa)

Rozpoczęcie rekolekcji w środa 16 luty 2022 r. o godz. 18:00

Zakończenie rekolekcji w niedzielę 20 luty 2022 r. o godz. ~14:00

Prowadzący:

Ks. Waldemar Olech i Halina i Stanisław Pikulowie

Współprowadzący i zgłoszenia: Justyna i Marek Łukasiewiczowie, Tel. +48 519 545 586   adres mail: maro20040@op.pl odpłatność 450 zł. od osoby (odpłatność za dzieci uzależniona od wieku).

 

Być człowiekiem WOLNYM – znaczy być człowiekiem który się nie boi . Nie bójmy się podjąć tego wyzwania jakim są rekolekcje formacyjne. Pan Jezus powołał nas do Wspólnoty Domowego Kościoła i to On zaprasza nas na te rekolekcje. Chce czynić cuda w naszym sercu i życiu. Bądźmy Wolni by iść i Wyzwalać innych.

 

Szczęść Boże !!!

Do spotkania w Sandomierzu

Regina i Mariusz Cygan                  Ks. Dominik Żelazko

Para diecezjalna DK                       Moderator diecezjalny DK

Tags: No tags

Comments are closed.